Klinika Okulistyczna Zbigniew WyrzykowskiZarejestrowano: 2019-05-06

O Nas:

Laserowa operacja wzroku to zabieg praktykowany od kilkunastu lat. Daje on możliwość wyeliminowania konieczności noszenia soczewek kontaktowych lub okularów, co dla pacjenta jest bardzo wygodne. Jakie choroby kwalifikują się do takiego leczenia? Przede wszystkim mowa tu o:

  • astygmatyzmie,
  • krótkowzroczności,
  • dalekowzroczności.

Zasada działania lasera opiera się przede wszystkim na wykorzystywaniu zjawiska fotoablacji, które polega na usuwanie warstwy rogówki. Profesjonalna operacja laserowa wzroku w Łodzi to propozycja, która dostępna jest na stronie wyrzykowski.net.

Najważniejszym celem takiego zabiegu jest modelowanie kształtu rogówki, w taki sposób, by promienie świetlne wpadające bezpośrednio do oka były koncentrowanie na siatkówce i tworzyły w stu procentach wyrazisty obraz. Co równie istotne, parametry wiązki światła programowane są w sposób indywidualny, ponieważ muszą być one dopasowane do wady wzroku danego pacjenta. W przypadku dalekowzroczności efektem zabiegu jest uwypuklenie  centralnej części rogówki, natomiast w przypadku krótkowzroczności - jej spłaszczenie.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Adres:


Adres: Milionowa 55

Kod pocztowy: 93-113

Miejscowość: Łódź

WWW: http://wyrzykowski.net/

Telefon: 605135005

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY