Komputronik BiznesZarejestrowano: 2018-07-07

O Nas:

Budowa dedykowanej sieci jest jedną z usług firmy Komputronik Biznes z Poznania. Doświadczona grupa specjalistów posiada nie tylko niezbędne narzędzia, ale również ogromną wiedzę i kwalifikacje do prowadzenia zewnętrznych działań IT dla różnych przedsiębiorstw niezależnie od branży, w której się specjalizują. Przez wzgląd na ogólnie pogłębiającą się cyfryzację w niemal każdym sektorze działania firmy należy zadbać o bezpieczeństwo przetwarzanych danych, które nie powinny być znane osobom postronnym.

Projekty wdrażania i integracji systemów są objęte opieką profesjonalnego inżyniera lub innej osoby, która dogląda i nadzoruje wszelkie czynności. Zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego upływie mogą Państwo liczyć na obsługę i wsparcie techniczne zgodne z uzgodnieniami SLA. Zapraszamy już dziś do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik incofomou dodał komentarz 2019-05-23 13:40:17
  • Komputronik Biznes to najlepszy partner we wsparciu IT - zaproponowane przez nich rozwiązania okazały się być optymalne. Do tego zajęli nimi kompleksowo, jak dla mnie trudno o lepszy wybór. :)
  • Ocena 4

Adres:


Adres: al. Jerozolimskie 181A

Kod pocztowy: 02-222

Miejscowość: Warszawa

WWW: https://www.komputronikbiznes.pl/

Telefon: +48 502 337 693

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY