Jammer GPS ShopZarejestrowano: 2019-05-21

O Nas:

Kiedy w Polsce pojawiła się telefonia komórkowa, w wielu publikacjach zapewniano, że jest ona bezpieczna, a więc nie można podsłuchiwać rozmów prowadzonych przez telefony bezprzewodowe. Szybko okazało się jednak, że to nieprawda. Znane są co najmniej trzy sposoby podsłuchiwania telefonów GSM. Co więcej, każdy telefon może być użyty jako narzędzie do podsłuchiwania. Jest to przecież połączenie odbiornika i nadajnika radiowego, które może transmitować w obie strony sygnał.

Na szczęście możliwe jest także zagłuszanie podsłuchów telefonów. Na wszystko, co wymyśli człowiek, jest przecież jakaś recepta. Urządzenia zapewniające ochronę prywatności, a także tajemnic firmowych i innych, takich jak dziennikarska, lekarska czy adwokacka, można kupować w internetowym sklepie Jammer Shop. Sklep zapewnia kupującym zachowanie dyskrecji i anonimowości.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik dimsomra dodał komentarz 2019-05-23 10:20:54
  • Muszę przyznać, że urządzenia zagłuszające dostępne w tym sklepie są bardzo profesjonalne i skuteczne. Jeśli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo i ochronić swoją prywatność, to proponowane przez nich rozwiązania będą w sam raz. :)
  • Ocena 4

Adres:


Adres:

Kod pocztowy: -

Miejscowość:

WWW: https://jammergps.pl/

Telefon: 739 698 166

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY