Zajefajne-meble.plZarejestrowano: 2019-08-03

O Nas:

Wśród wielu producentów mebli na szczególną uwagę zasługuje stosunkowo młoda, ale wspaniale rozwijająca się firma rodzinna z Wielkopolski, która tworzy najróżniejsze meble zarówno w zestawach, jak i pojedynczo. Bardzo cenne dla wielu klientów będzie z pewnością to, że każdy może mieć wpływ na to, z jakiego materiału i w jakim kolorze dany mebel zostanie wykonany. Wykonuje się tu także meble tapicerowane, na które warto zwrócić uwagę chociażby ze względu na to, że można je bez trudu dopasować do swoich oczekiwań. Produkuje się tu między innymi wersalki i sofy:

  • rozkładane,
  • dwuosobowe,
  • z wysokim oparciem,

zatem każdy może kupić tutaj taką, jaką chce wersalkę i to tanio, gdyż oferowany rodzaj sprzedaży nie wymaga pośredników. 

Firma ta prowadzi stronę zajefajne-meble.pl, gdzie można znaleźć wiele wzorów sof i wersalek, przy pomocy których można urządzić nie tylko pokój dzienny, ale także sypialnię nastolatka. Bez względu na to, jakie potrzeby ma klient, czy chce mebel rozkładany, aby wygodnie się na nim spało, czy ma on służyć wypoczynkowi przed telewizorem, tutaj znajdzie to, czego szuka.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Adres:


Adres: Pierwsza 21

Kod pocztowy: 63-604

Miejscowość: Grębanin-Kolonia

WWW: https://zajefajne-meble.pl/

Telefon: 733-747-758

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY