Pantofle Longina DorobekZarejestrowano: 2019-01-24

O Nas:

Dobór odpowiedniego obuwia to podstawa zdrowych stóp. Natomiast, zdrowie stóp wpływa na komfort poruszania się i na aktywność danej osoby. Każdemu zależy na tym, aby jakość życia była jak najlepsza i dlatego właśnie, należy stawiać na najlepsze produkty, które będą funkcjonalne i spełnią wszystkie wymagania stawiane przez użytkownika. Zakup obuwia powinien być przemyślany i nie kończyć się wyłącznie na ocenie wizualnej.

Sklep internetowy Papciolandia, w swojej ofercie ma najwyższej jakości produkty, produkowane w Polsce. Można tutaj znaleźć obuwie domowe, ale również do użytku zewnętrznego. Podstawą wykonania każdego modelu są wysokogatunkowe materiały, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia. Są odpowiednio wyprofilowane i wiele modeli ma właściwości profilaktyczne i ortopedyczne. W asortymencie są chodaki, sandały, kalosze, kapcie, baleriny, wszystkie z antypoślizgową podeszwą. Każdy może poszukać interesującego fasonu, wzoru i typu obuwia.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Franciszek Wysocki dodał komentarz 2019-03-04 14:40:43
  • Baleriny z antypoślizgową podeszwą to bardzo dobre rozwiązanie dla mieszkanek domu, gdzie są parkiety drewniane a na dodatek lakierowane.
  • Ocena 5

Adres:


Adres: Rondo Jagiellonów 1

Kod pocztowy: 85-067

Miejscowość: Bydgoszcz

WWW: https://papciolandia.pl/

Telefon: 535 221 602

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY