LCK PolskaZarejestrowano: 2018-03-03

O Nas:

LCK Polska to firma, która oferuje swoim klientom wyłącznie środki wysokiej jakości służące do pielęgnacji i konserwacji skór, drewna, kamieni oraz tkanin. Można zamówić je w sklepie internetowym na lck.com.pl, aby samodzielnie w domu zadbać o atrakcyjny wygląd skórzanych mebli w salonie czy w innym pomieszczeniu.

Jeżeli jednak Twoja kanapa ze skóry wymaga konkretnej regeneracji, możesz skorzystać z oferty LCK LUX Service. Zgrany zespół wykorzysta swoją wiedzę i umiejętności w celu dania drugiego życia Twojemu meblowi.

Serwis ten ma w swojej ofercie także takie usługi jak pielęgnacja skóry samochodowej. W tym celu korzysta z wysokiej jakości preparatów czyszczących i konserwujących.

Jeśli masz w swojej szafie parę butów lub odzież ze skóry, którą chciałbyś odnowić, możesz poprosić o pomoc LCK LUX Service, który dokonuje darmowej wyceny naprawy.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Klaudia Michalska dodał komentarz 2018-10-22 13:35:51
  • Mój narzeczony bardzo dba o swój samochód i używa do pielęgnacji samochodowej skóry produktów z firmy LCK. Auto wtedy po jego przeczyszczeniu wygląda jak nowe.
  • Ocena 5

Adres:


Adres: Tarnogórska 239

Kod pocztowy: 44-105

Miejscowość: Gliwice

WWW: https://lck.com.pl/

Telefon: 790-815-039

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY