Fotografia Agnieszka ZomerZarejestrowano: 2018-02-06

O Nas:

Niedługo masz ślub i szukasz fotografa, a może interesuje Cię fotografia reklamowa bądź produktowa? Wszystko jedno, czego potrzebujesz, fotograf z Lublina jest do Twojej dyspozycji choćby dziś. Dla Agnieszki i Artura Zomerów fotografia, to całe życie. Nieustanie podnoszą swój kunszt fotograficzny i inwestują w najnowszy sprzęt, tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta i zawsze uchwycić najlepsze ujęcia i wyjątkowość chwili.

Wchodząc na stronę internetową zomer.pl, obejrzysz zdjęcia, jakie zrealizowała ta wyjątkowa para, którą połączyła nie tylko miłość do fotografii. Faktem jest, że na stronie zaprezentowano w przeważającej większości zdjęcia ślubne, ale możesz być pewien, że polecane studio fotograficzne realizuje też inne zlecania, zarówno jeśli chodzi o obsługę imprez okolicznościowych, jak i fotografię użytkową. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz poprosić o portfolio.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Marta Zakrzewska dodał komentarz 2019-02-28 15:40:34
  • Fotograf z firmy Zomer zrobił nam idealną sesję rodzinną w plenerze. Naszym wszystkim członkom rodziny ona się bardzo podoba.
  • Ocena 4

Adres:


Adres: Henryka Sienkiewicza 27

Kod pocztowy: 20-449

Miejscowość: Lublin

WWW: http://www.zomer.pl/

Telefon: 603 768 956

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY