CzymDoŚlubu.plZarejestrowano: 2018-04-23

O Nas:

Posiadasz elegancki samochód, na którym chciałbyś dodatkowo dorobić? Planujesz ślub i szukasz możliwości wynajmu eleganckiej fury za przystępną cenę? Portal internetowy CzymDoSlubu.pl powstał z myślą właśnie o takich osobach jak Ty.

Portal oferuje możliwość zareklamowania swoich usług, jeśli jesteś osobą wynajmującą samochody na imprezy okolicznościowe, takie jak śluby, wesela, komunie, wieczory panieńskie czy kawalerskie oraz miejscem, w którym można znaleźć samochód do ślubu lub na inną okoliczność. Portal został podzielony na działy, w których znajdziesz ogłoszenia na wynajem pojazdów luksusowych, limuzyn, aut zabytkowych, a także powozów konnych i autokarów. Dodatkowo znajdziesz tu także dział z poradami dla osób planujących wypożyczenie pojazdu na wesele lub inną, ważną uroczystość oraz dział z cennikiem na zamieszczanie ogłoszeń przez firmy, które chcą zareklamować swoje usługi wynajmu pojazdów.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Aniela Baran dodał komentarz 2019-01-21 09:44:36
  • Zawsze uważałam , że samochód do ślubu powinien być wyjątkowy by każdy z weselników go zapamiętał. Dlatego my swój wypożyczyliśmy od firmy CzymDoŚlubu.pl.
  • Ocena 4

Adres:


Adres: Pelikanów 6A

Kod pocztowy: 05-500

Miejscowość: Piaseczno

WWW: https://www.czymdoslubu.pl/

Telefon:

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)

POBLISKIE FIRMY